Zabiegi laserowe na ciało – jak wybrać najlepszy?

Gabinety kosmetyczne oferują dziś zabiegi rozwiązujące każdy niemal problem związany z defektami urody. Domowe sposoby nie zawsze okazują się wystarczające w walce z tak uciążliwymi mankamentami jak cellulit czy usuwanie niechcianego owłosienia. Warto w takich przypadkach skorzystać z pomocy specjalisty. Bogata oferta gabinetów kosmetycznych może sprawić, że ciężko zdecydować, który z zabiegów okaże się najskuteczniejszy i da najszybsze efekty. Ważne jest więc, by przed dokonaniem wyboru zasięgnąć profesjonalnej porady. Wiele gabinetów oferuje darmowe konsultacje, podczas których możemy szczegółowo omówić problem i dobrać najlepszą metodę. Jednymi z najczęściej wybieranych są te z użyciem lasera Vectus. Zastosowanie lasera Vectus ma bardzo szerokie spektrum, m.in:

– usuwanie przebarwień

– redukcja zmarszczek

– leczenie trądziku

– ciała

– likwidacja cellulitu

Dwa ostatnie zabiegi okazują się niezwykle efektywne – wystarczy seria zabiegów, by na zawsze pożegnać niepożądany mankament.

Trwała depilacja z laserem Vectus

Usuwanie niechcianego owłosienia może być szczególnie kłopotliwe. Wiele kobiet boryka się z ciemnymi, widocznymi włoskami, a codzienna w warunkach domowych jest bardzo uciążliwa, zwłaszcza latem. pomaga rozwiązać ten problem raz na zawsze – wystarczy wykonać serię zabiegów. Niezwykle skuteczny w usuwaniu zbędnego owłosienia jest depilacja laserowa z użyciem lasera Vectus. Jest to metoda, której efektywność tkwi w wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Światło lasera dociera niezwykle głęboko, stopniowo osłabiając mieszki włosowe, w końcu zupełnie je niszcząc oraz uniemożliwiając ich regenerację. Laser dociera do naturalnego barwnika mieszków włosowych – melaniny, działając bezpośrednio na nią. Dzięki temu wystarczy już seria 4-6 zabiegów, by zupełnie pozbyć się niechcianych włosków. Dobór mocy lasera jest indywidualny, dzięki czemu jest jeszcze skuteczniejszy a ryzyko poparzenia czy uszkodzenia skóry właściwie nie istnieje. jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.

Zabiegi laserowe na cellulit

Cellulit jest problemem, z którym boryka się mnóstwo kobiet, bez względu na wiek i rozmiar. Jest to defekt niezwykle trudny do usunięcia w domu – kosmetyki mogą pomóc w uzyskaniu lepszej kondycji skóry, jednak całkowite usunięcie cellulitu w zaciszu domowym nie jest łatwe. Gabinety kosmetyczne oferują szereg zabiegów pomagających rozprawić się z tą niedoskonałością. Cellulit to nierównomierne rozłożenie tkanki tłuszczowej, objawiające się nierówną i pofałdowaną skórą, głównie na udach, pośladkach i brzuchu. Zabiegi laserowe likwidujące ten mankament polegają na rozbiciu tkanki tłuszczowej i równomiernym jej rozłożeniu pod powierzchnią skóry. Światło lasera Vectus dociera na tyle głęboko, by stymulować obieg limfy, co skutkuje ujędrnieniem i napięciem skóry. Wystarczy seria kilku zabiegów, by cellulit zniknął. Efekt gładkiej skóry warto podtrzymywać w warunkach domowych – pomocne będą regularne e specjalnymi erami. Przyda się również dobry krem na cellulit, który nawilży skórę a substancje aktywne pomogą utrzymać ją w dobrej kondycji.

Zalety laseroterapii

Leczenie laserem Vectus zyskuje wśród kobiet coraz większą popularność, rośnie także liczba problemów, z jaką są w stanie sobie one poradzić. Laseroterapia jest bezpieczna, skuteczna i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Nie jest więc niespodzianką, że coraz więcej kobiet decyduje się na skorzystanie z zabiegów laserowych w rozwiązaniu problemów, z którymi nie były w stanie sobie poradzić samodzielnie.

 

Zabiegi laserowe na ciało – jak wybrać najlepszy?
5 (100%) 1 głosy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + 1 =